Průhledné výplně

  Nehledáte-li soukromí a máte raději vzdušnější brány, je možné zvolit z decentnějších výplní. Zde naleznete pouze ukázky toho co jsme již realizovali a nezapomněli přitom pořídit fotografii, proto se nelekejte, pokud tu svou vysněnou výplň nevidíte. Vyrobíme takřka cokoliv, takže se nebojte nás kontaktovat. 


Celoocelová výplň může být jak moderní, jako na obrázku vlevo, tak i staromódnější (tzv. kovářská) jako na obrázku pravém. Výhoda těchto výplní je, že jsou bezúdržbové (samozřejmě pokud zvolíte správnou povrchovou úpravu) a také je možné si s nimi vyhrát a vymyslet zajímavé tvary, takže můžete popustit uzdu své fantazii.

Kombinovaná výplň je také zajímavou alternativou k celoocelové výplni. 


I tahokovy můžeme zařadit mezi výplně průhledné, jelikož možností a druhů tahokovu je spousta, takže mezi nimi naleznete jak tahokovy průhlednější, tak samozřejmě tahokovy s menším procentem průsvitu. 

Mezi nejprůhlednější výplně patří také pletivo a to jak klasické, tak jeho pevnější 2D a 3D verze, popřípadě různé svařované sítě.


Další možností jak si vytvořit svou průhlednou výplň je objednat si od nás pouze rámy, které přizpůsobíme dle Vašich požadavků jejich budoucí výplni. Výplň si tak můžete namontovat svépomocí, dle Vašich představ. 

BALUMO na Firmy.cz