Léto 2020 - ukázky z montáží

22.08.2020

Léto pomalu končí a tak jsme se rozhodli zveřejnit ukázky z některých našich letních akcí, které mohou posloužit jako inspirace pro vás či vaše blízké.

Vjezdová brána a oplocení - Pučery

Na přání zákazník jsme zhotovili vjezdovou bránu, vrátka a plotové dílce s tahokovem. Jako hlavní povrchová úprava byl použit žárový zinek a navrch přišla prášková barva (komaxit) RAL 7016 - antracit.

Celé oplocení designově krásně zapadlo a doladilo už tak nádherné prostředí rodinného domu k dokonalosti.

Průmyslová brána - BIOFARMA KARLÍN

Další zajímavá montáž nás čekala na Volárně, kde jsme měli za úkol dodat samonosnou vjezdovou bránu o celkové délce 10,5m.

Jako výplň byl použit opět tahokov a povrchová úprava žárový zinek.

Balkonové zábradlí - Praha

Aby nebylo tahokovu málo, tak jsme se vydali do Prahy, kam jsme dodávali balkonové zábradlí. Povrchová úprava opět žárový zinek.

Nyní už stačí doladit madlo a další zajímavé zábradlí bude na svém místě.

Bořetice - okenicové výplně

Nelehký úkol nás čekal v Bořeticích. Po jedné nejmenované firmě jsme dokončovali akci, která byla započata už loni v létě, ale původní dodavatel namísto dokončení přestal komunikovat. 

Majitel domu se na nás obrátil s prosbou, zda-li bychom tuto akci nedokončili. 

Jednalo se o dodání výplní do již namontovaného rámu brány a mezi sloupky v oplocení. Na první pohled jednoduchá práce, ale opak byl pravdou. Na místě bylo zjištěno, že rám brány a příprava pro oplocení naprosto neodpovídají a při jejich výrobě a montáži nebylo pravděpodobně použito žádné měřící zařízení (metr, vodováha,...).

Naštěstí se podařilo bránu upravit a srovnat sloupky v oplocení a výsledek byl tak ke spokojenosti majitele velice lichotivý. No posuďte sami.

Další ukázky z montáží

Aby čtení nebylo příliš dlouhé a nudné, tak si další ukázky z některých našich letních montáží můžete prohlédnout již bez našeho komentáře.

BALUMO na Firmy.cz