Brána za polovinu

23.01.2024

Máme tu rok 2024. Je to jako včera, kdy jsme se pustili do výroby vjezdových bran. Máme za sebou spoustu úspěšných zakázek, samozřejmě i nějakou tu problematickou. Ty se nám, ale naštěstí dlouhodobě daří minimalizovat a tak se můžeme pyšnit spokojenou klientelou, která nám pomáhá se prosazovat na trhu.

Závratným tempem se nám blíží zakázka s číslem 500 a proto jsme rozhodli tuto událost oslavit. Jako důkaz naší vděčnosti chceme odměnit právě vás, zákazníky. 

Jako poděkování za vaší důvěru a věrnost odměníme našeho 500. zákazníka vjezdovou bránou s 50% slevou. 

Pro zachování fair-play vám bohužel nemůžeme sdělit, kolikátá zakázka je aktuálně na řadě ani v které části tohoto roku očekáváme onoho pětistého klienta. S jistotou můžeme říci jen to, že letos jednoho z Vás odměníme krásnou bránou za polovinu. 

Do soutěže o vjezdovou bránu za polovinu zařadíme každého, kdo si objedná naší vjezdovou bránu. Pokud budete mít štěstí a Vaše zakázka bude ta s pořadovým číslem 500, vyhráváte bránu za polovinu. 

A vy co nebudete zákazníkem číslo 500? Neztrácejte naději i pro Vás máme malou odměnu. S platností od 24.1.2024 odměníme každého našeho zákazníka dárkovým poukazem ve výši 500,- Kč na nákup zboží v kamenné prodejně u našeho partnera HobbyHaus s.r.o.

BALUMO na Firmy.cz