Prodejna v Kolíně

Prodejna BALUMO

Od našeho vzniku již uběhl nějaký ten pátek, máme za sebou stovky úspěšných realizací a tak jsme si říkali, čím bychom ještě mohli zpříjemnit našim klientům život. 

Zpočátku se mělo jednat spíše o vzorkovou prodejnu, ale nakonec jsme se rozhodli sortiment naší prodejny pojmout více různorodě.

Komponenty vjezdových bran, pohony a další příslušenství jsou samozřejmostí, ale naleznete u nás i další zajímavé položky.

Ve spolupráci s našimi partnery Vám jsme schopni nabídnout, jak maloobchodní prodej, tak i zajímavé zboží pro podnikatele a firmy

- SPOJOVACÍ MATERIÁL (šrouby, matky, vruty, hřebíky, kotvy, podložky, chemické kotvy, montážní pěny...)
- NÁŘADÍ (kladiva, šroubováky, klíče, kleště, gola sady, aku nářadí, ....)
- KOMPONENTY BRAN A VRÁTEK (pohony, panty, zámky, vložky, kování, schránky, dorazy, vozíky, kapsy, kladky, ....)
- VYBAVENÍ DÍLEN (boxy, držáky, kufry, ...)
- NÁSTROJE (pilové kotouče, vrtáky, unašeče, nože, pásky)
- MĚŘIDLA A ZNAČKOVAČE (metry, pásma, úhelníky, vodováhy, ...)
- PLOTOVÉ VÝPLNĚ (dřevoplastové výplně od VPC, tahokov, hliníkové žaluzie na objednání ve Vámi požadovaném rozměru...)Do naší prodejny si můžete mimo jiné přijít pro své balíčky od společností PPL, WE|DO a Balíkovna.

Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit osobně, najdete nás na adrese Havlíčkova 346/2 v Kolíně od pondělí do pátku 7:00 - 15:30 hod.

Pro podnikatele a firmy

Jste podnikatel nebo firma? Nenašli jste v našem obchodě zboží, které hledáte? Nebojte  se nás oslovit se svou poptávkou na dodávání materiálů a nářadí pro Vás. 

Pro živnostníky a firmy jsme schopni poskytnout velkoobchodní slevu a zajistit, aby Vámi požadované zboží bylo vždy skladem na naší prodejně. 


Navštivte nás

BALUMO Prodejna

Havlíčkova 346/2, 280 02 Kolín

+420 773 333 848

prodejna@balumo.cz

@balumo.cz

BALUMO na Firmy.cz