WOLF PU pistolové lepidlo Fix SPEED 90S 750ml

lepidlo sádrokartonových a OSB desek a parapetů - Polyuretanové lepidlo s extrémně rychlou fixací. Počáteční vazba po 90 sekundách. - Určené pro lepení sádrokartonových a OSB desek, parapetů a schodů. - Nižší náklady, rychlá a snadná aplikace. - Bez nutnosti použití primeru. Doba vytvoření nelepivé vrstvy: 5 minut Doba řezatelnosti: 10 minut Teplota vzduchu při aplikaci: +5°C až +35°C Teplota nádoby při použití: +5°C až +35°C

Cena od 165,00 Kč

WOLF Čistič PU pěny

PU čistič - PU čistič je směs organických rozpouštědel a hnacího plynu. - Je určen na odstranění nevytvrzelé pěny z různých povrchů. - Je to vynikající prostředek na čištění vnitřku aplikačních pistolí. - Nasazením rozprašovacího adaptéru lze vyčistit aplikační pistoli zvenku, nebo využít na čištění ploch postříkaných čerstvou PU pěnou. - Čistí a odmašťuje. Vytvrzenou pěna lze odstranit pouze mechanicky. - Pozor - díky své rozpustnosti může naleptat povrch některých umělých ploch (například plexisklo).

Cena od 102,00 Kč

WOLF - vysokopevnostní ms polymerové lepidlo 290ml - bílé

V ysokopevnostní lepidlo a tmel , na bázi MS polymeru.  Extrémní lepicí síla. Vlastnosti: Přilnavé také na mokré povrhy. Nevyvolává korozi kovů. Po vytvrzení je odolné proti UV záření, mrazu, působení kyselin a olejů. Přilnavost na vodorovnou plochu: až 500 kg/m2 Přilnavost na svislé ploše: 125kg/m2 Teplota při použití a skladování: +5°C až +35°C. Tepelná odolnost při vytvrzení: -40°C až +90°C Čas na opracování: cca 6 minut Konečné vytvrzení: 2-3 mm / 24 H Objem: 290 ml Použití: V exteriéru i interiéru. Lepí : beton, kov, dřevo, sádrokarton, sklo, zrcadla, minerální vatu, mramor, geopolymery a umělé hmoty s výjimkou PP, PE a asfaltu. Aplikace na ploché povrchy. Povrch musí být čistý bez prachu, mastnoty, rzi a maziv. Sklo a glazované povrchy je nutno odmastit. Před použitím doporučujeme provést zkoušku přilnavosti.

Cena od 143,00 Kč

WOLF - pistolová pěna vysokoexpanzní 700ml- celoroční do -10°C

- Celoroční vysokoexpanzní pistolová pěna. Vydatnost 35 až 40 litrů. - Rychlé schnutí, hustá a tuhá pěna. Vyplnění dutin a spár, tepelná a zvuková izolace. Doba vytvoření nelepivé vrstvy: 12 minut Doba řezatelnosti: 30 minut Teplota vzduchu při aplikaci: -10°C až +35°C Teplota nádoby při použití: +5°C až +35°C Nejlepší výsledky při: +20°C Má stejnou vydatnost jako nízko expanzní pěny plněné 750 ml z důvodu vyšší expanze. Použití: Pěna se používá k izolaci a utěsnění trubek, vyplnění dutin a spár, fixaci příček, střešní krytiny a k tepelné izolaci.  

Cena od 143,00 Kč

WOLF - montážní pěna vysokoexpanzní 700ml- celoroční do -10°C

- Celoroční vysokoexpanzní montážní PU pěna. Vydatnost 35 až 40 litrů. - Rychlé schnutí, hustá a tuhá pěna. Vyplnění dutin a spár, tepelná a zvuková izolace. Doba vytvoření nelepivé vrstvy: 12 minut Doba řezatelnosti: 30 minut Teplota vzduchu při aplikaci: -10°C až +35°C Teplota nádoby při použití: +5°C až +35°C Nejlepší výsledky při: +20°C Má stejnou vydatnost jako nízko expanzní pěny plněné 750 ml z důvodu vyšší expanze. Použití: Pěna se používá k izolaci a utěsnění trubek, vyplnění dutin a spár, fixaci příček, střešní krytiny a k tepelné izolaci.  

Cena od 129,00 Kč

WOLF - Pistolová nízkoexpanzní pěna 750ml- celoroční do -10°C

- Celoroční nízkoexpanzní pistolová PU pěna. Vydatnost 40 až 45 litrů. - Rychlé schnutí, hustá a tuhá. Vhodná k instalaci oken a dveří. - Nízkoexpanzní receptura zamezuje rozpínání vypěněných materiálů. - Vysoká hustota pěny ve spáře. Doba vytvoření nelepivé vrstvy: 10 minut Doba řezatelnosti: 25 minut Teplota vzduchu při aplikaci: -10°C až +35°C Teplota nádoby při použití: +5°C až +35°C Výhodou pistolových pěn je možnost kontroly nanášeného množství a nastavení tlaku průtoku aplikované PU pěny. Možnost přerušení práce uzavřením ventilu na pistoli na několik dní či měsíců (záleží na kvalitě aplikační pistole).

Cena od 148,00 Kč

WOLF - Montážní nízkoexpanzní pěna 750- celoroční do -10°C

- Celoroční nízkoexpanzní PU pěna. Vydatnost 40 až 45 litrů. - Rychlé schnutí, hustá a tuhá. Vhodná k instalaci oken a dveří. - Nízkoexpanzní receptura zamezuje rozpínání vypěněných materiálů. - Vysoká hustota pěny ve spáře. Doba vytvoření nelepivé vrstvy: 10 minut Doba řezatelnosti: 25 minut Teplota vzduchu při aplikaci: -10°C až +35°C Teplota nádoby při použití: +5°C až +35°C Nevýhodou hadičkových (trubičkových)montážních pěn je absence kontroly množství a tlaku aplikované PU pěny a nutnost vypěnění celé dózy v krátkém časovém intervalu (např. během 1 dne). Použití: Pěna se používá k instalaci dveří a oken, k izolaci a utěsnění trubek, výplní děr a mezer, fixaci příček, střešní krytiny a k tepelné izolaci.  

Cena od 132,00 Kč
    BALUMO na Firmy.cz